تعجب ادگار داویدز از وضعیت ستاره های ایران؛ شما مربیگری هم می کنید؟!

تعجب ادگار داویدز از وضعیت ستاره های ایران؛ شما مربیگری هم می کنید؟!

ستاره سابق فوتبال جهان وقتی فهمید برخی بازنشسته های فوتبال ایران با این شکم های گنده و اضافه وزن تابلو سرمربی و مربی حرفه ای هستند، متعجب شد
 تعجب ادگار داویدز از وضعیت ستاره های ایران؛ شما مربیگری هم می کنید؟! - تصویر 1

 در جریان بازی خیریه ستاره های ایران و جهان که با نتیجه 3 بر صفر به سود ستاره های جهان تمام شد، اتفاق جالبی رخ داد.

ادگار داویدز ستاره هلندی، در یک صحنه که بازی متوقف شده بود، از میشل سالگادو پرسید: «بازیکنان ایران چند سال است که فوتبال بازی نمی کنند و از فوتبال دور هستند که تا این حد اضافه وزن دارند؟»

وقتی سالگادو در جواب همبازی اش گفت: «هیچ کدام از این بازیکنانی که شکم گنده کرده اند، از فوتبال دور نیستند و اغلب آنها در فوتبال حرفه ای ایران مربیگری می کنند و سرمربی یا مربی تیم های لیگ برتر ایران هستند.»

داویدز باور نکرد و گفت امکان ندارد این آدم ها با این شکم های گنده سرمربی یا مربی باشند.

این حرف داویدز باعث شد سالگادو جواد نکونام و کریم باقری را شاهد بگیرد و از آنها بخواهد آمار مربیانی که در ترکیب ایران بازی می کنند را به داویدز بدهند.

 داویدز وقتی به اصل ماجرا پی برد، لبخندی زد و گفت: «شما واقعا با این شکم مربیگری هم می کنید؟ عالی است واقعا! شما اگر در اروپا باشید، برای سرمربی شدن اول باید اضافه وزن خود را از بین ببرید.»
 
همین شد که بعد از بازی منصوریان، استیلی، گل محمدی و چند شکم گنده دیگر (!) با هم قرار گذاشتند تمرین کنند تا مثل ستاره های خارجی اضافه وزن نداشته باشند.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه