ریحانا، خواننده سیاه پوست و جوان موسیقی پاپ را خیلی‌ها، شاهزاده کارییت می‌دانند چرا که وی، متولد باربادوس هست. وی، همانند کیم کارداشیان، خواننده سیاه پوست مشهور هالیوود، به شکلک در آوردن روبروی گوشی‌های هوشمند جهت گرفتن سلفی عادت دارد و این رفتار، در اکثر سلفی‌های خانم ریحانا، مشاهده می‌شود. شکلک‌های سلفی ریحانا، بارها دست مایه رسانه‌ها و شبکه‌های تلویزیونی شده که البته در صفحه شخصی وی در اینستاگرام نیز، بیش از ۲۴ میلیون مخاطب کسب کرده است. ریحانا، یکی از معتادان اینستاگرام هست و همانند هی ...

ریحانا، خواننده سیاه پوست و جوان موسیقی پاپ را خیلی‌ها، شاهزاده کارییت می‌دانند چرا که وی، متولد باربادوس هست. وی، همانند کیم کارداشیان، خواننده سیاه پوست مشهور هالیوود، به شکلک در آوردن روبروی گوشی‌های هوشمند جهت گرفتن سلفی عادت دارد و این رفتار، در اکثر سلفی‌های خانم ریحانا، مشاهده می‌شود. 

 

شکلک‌های سلفی ریحانا، بارها دست مایه رسانه‌ها و شبکه‌های تلویزیونی شده که البته در صفحه شخصی وی در اینستاگرام نیز، بیش از ۲۴ میلیون مخاطب کسب کرده است. ریحانا، یکی از معتادان اینستاگرام هست و همانند هیلاری داف، کیم کارداشیان و تیلور سویفت و حتی پاریس هیلتون الکی معروف!، عاشق دنیای مجازی می‌باشد. 

 

وی لحظه به لحظه از زندگی و کارهای مختلفی که انجام می‌دهد، چه در قالب سلفی و چه در قالب عکس‌ها و فایل‌های جالب، در اینستاگرام منتشر می‌کند و ظرف ۲ سال گذشته، بیش از ۳ هزار پست در این صفحه منتشر کرده است. جدیدترین تصویری که منتشر کرد، همانند همکارانش، رونمایی از عطر جدید با برند ریحانا هست که ری ری RiRi نام دارد.

  

 گشتی در زندگی خصوصی ریحانا در قاب سلفی
(رونمایی از عطر ۱۰۰ میلی لیتری ریحانا با برند RiRi- 26 مرداد)
 
 
 از طریق هشتگ riribyrihanna می‌توان به آخرین اطلاعات درباره برند جدید عطر با نام ریحانا دسترسی یافت. ظرف ۷۲ ساعت اخیر، میلیون‌ها نفر از رونمایی عطر جدید با نام خواننده محبوب سلفی باز استقبال کرده‌اند و صدها پست درباره این عطر، در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده است.

 

 صفحه توییتر وی، از پر بیننده‌ترین صفحات در این شبکه اجتماعی هست که ۵۱ میلیون مخاطب را ثبت کرده است. این صفحه در نشانی https://twitter.com/rihanna در دسترس می‌باشد.

  

گشتی در زندگی خصوصی ریحانا در قاب سلفی
(ریحانا و عطر جدید در ۴ قاب تبلیغاتی)
 
 همان طور که گفتیم، اینستاگرام در سبک زندگی دیجیتالی خانم ریحانا، نقش تعیین کننده ای دارد و ساعت‌های زیادی در هفته، ایشان به اینستا بازی و حتی سلفی گرفتن اختصاص می‌دهد. 

  

گشتی در زندگی خصوصی ریحانا در قاب سلفی
(صفحه اینستاگرام ریحانا)
 
 

 ریحانا، در سلفی گرفتن، استایل خاص خود را دارد و علاقمند هست تا سلفی‌ها، به همه لحظات و اوضاع و احوال روزانه وی مرتبط شده و بدون فوتوشاپ و اصلاحات مرسوم، در اینستا منتشر شود. گشتی در دنیای خصوصی ریحانا در چند اسکرول دان!

  

گشتی در زندگی خصوصی ریحانا در قاب سلفی
(سلفی ریحانا در حال رانندگی در کالیفرنیا)
 
 
 

گشتی در زندگی خصوصی ریحانا در قاب سلفی
(سلفی ریحانا در داخل خودروی شخصی)

 
 
 

گشتی در زندگی خصوصی ریحانا در قاب سلفی
(سلفی ریحانا و دوست قدیمی اش در خودروی شخصی)

 
 
 
 

 گشتی در زندگی خصوصی ریحانا در قاب سلفی

گشتی در زندگی خصوصی ریحانا در قاب سلفی 
(ریحانا و سلفی با Jim Parsons، بازیگر مشهور آمریکایی مجموعه تلویزیونی The Big Bang Theory)

 
 
 

 گشتی در زندگی خصوصی ریحانا در قاب سلفی
(سلفی ریحانا در میان تماشاگران)

 
 
 

گشتی در زندگی خصوصی ریحانا در قاب سلفی

 

 
(سلفی ریحانا با jamie oliver، سرآشپز مشهور برنامه‌های تلویزیون انگلیس)
 
 
 آقای جیمی الیور، سرآشپز معروف انگلیسی، دارندهٔ رتبه امپراتوری بریتانیا، برندهٔ جایزه امی بریتانیایی است. وی افتخار این را دارد، دولت کشورش را وادار کند تا بودجه تغذیه مدارس را افزایش دهد!

 

  

 گشتی در زندگی خصوصی ریحانا در قاب سلفی

 گشتی در زندگی خصوصی ریحانا در قاب سلفی
(سلفی صبحگاهی ریحانا، بدون شکلک و خنده)

 
 
 

 

 گشتی در زندگی خصوصی ریحانا در قاب سلفی
 
 
 
 ریحانا کیست؟روبین ریحانا فنتی، مشهور به ریحانا (متولد: ۲۰ فوریه ۱۹۸۸) خواننده، بازیگر و طراح لباس باربادوسی است. ریحانا متولد شهر سنت مایکل در باربادوس است و فعالیت هنری‌اش از زمان آشنایی وی با ایوان روجرز شروع می‌شود، زمانی که این دو به واسطه یک دوست مشترک، با یکدیگر در سال ۲۰۰۳ آشنا شده و شروع به ضبط آهنگ می‌کنند. 

 

پیش‌نمایش آهنگی که ضبط می‌شود نیز برای چندین استودیوی موسیقی ارسال شده که در نهایت منجر به عقد قرارداد ریحانا با یکی از این استودیوها به نام دف جم می‌شود.

  

 گشتی در زندگی خصوصی ریحانا در قاب سلفی
 
(مدل موهای مختلف ریحانا در ۶ قاب)
 
 
 
  مدیر وقت این شرکت، جی زی بعد از مشاهده اجرای ریحانا بود که تصمیم به بستن قرارداد با وی می‌گیرد. با ورود ریحانا به عرصه خواننده، موفقیت و محبوبیت وی به شدت بالا می‌رود به طوری که اولین آلبوم وی، موسیقی خورشید (۲۰۰۵)، و آلبوم بعدی‌اش، دختری مثل من (۲۰۰۶) هردو جزء ۱۰ آلبوم برتر لیست بیلبورد ۲۰۰ جای می‌گیرند. از آلبوم اول ریحانا آهنگ پان د ریپلای و از آلبوم دومش آهنگ اس‌اواس هردو جزء برتین آهنگ‌های لیست ۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد شدند.

  

گشتی در زندگی خصوصی ریحانا در قاب سلفی
 
 
 
 ریحانا یکی از هنرمندانی است که هرازگاهی به شکل کل ظاهر خود را تغییر اساسی می‌دهد که این اتفاق از زمان انتشار آلبوم «دختر خوب بد شد» مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت. وی همچنین موفق به کسب جوایز و افتخارات مختلفی در عرصه فعالیت‌های هنری‌اش شده. 

 

از این افتخارات می‌توان به این موارد اشاره نمود: هفت جایزه گرمی، هشت جایزه موسیقی آمریکا، ۲۲ جوایز موسیقی بیلبورد و ۲ جایزه بریت. در سال ۲۰۱۲ مجله فوربز ریحانا را به عنوان چهارمین هنرمند قدرتمند جهان معرفی کرد که چیزی حدود ۵۳ میلیون دلار را در بین ماه مه ۲۰۱۱ تا ماه مه ۲۰۱۲ توانست به دست آورد. وی، اخیراً، جایزه نماد فشن را کسب کرده است.

 

 

فهرست آلبوم‌های ریحانا:•    موسیقی خورشید (Music of the Sun) تاریخ انتشار: ۳۰ اوت ۲۰۰۵•    دختری مثل من (A girl Like Me) تاریخ انتشار: آوریل ۲۰۰۶


•    دختر خوب بد شد (Good Girl Gone Bad) تاریخ انتشار: ۵ ژوئن ۲۰۰۷•    درجه آر (Rated R) تاریخ انتشار: ۲۰ نوامبر، ۲۰۰۹•    بلند (Loud) تاریخ انتشار: ۱۲ نوامبر ۲۰۱۰•    تاک دت تاک تاریخ انتشار: ۱۸ نوامبر ۲۰۱۱•    غیر قابل بخشش (Unapologetic) تاریخ انتشار: ۱۹ نوامبر ۲۰۱۲ (میلادی)

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه