محسن تنابنده گفت:. سریال پایتخت پتانسیل فراوانی برای ادامه ساخت دارد. سریال پایتخت به گونه ای طراحی شده است که تا الی‌الابد می توان برای آن قصه نوشت و کار شود به شرط آن‌که همه چیز دست به دست هم بدهد. من فکر می‌کنم ما مردم بسیار راضی داریم ولی خودی‌های ناراضی داریم. بیشتر دیده می‌شود، اهل فن و این حرفه علاقمند هستند و تلاش می کنند زود پرونده یک کار بسته شود. جالب است که بدانید مجموعه پایتخت، اولین تجربه کاری سارا و نیکا فرقانی نیست، چرا که پیشتر، این هنرپیشه‌های کوچک در سریال «دوباره زندگی ...

محسن تنابنده گفت:

سریال پایتخت پتانسیل فراوانی برای ادامه ساخت دارد.  سریال پایتخت به گونه ای طراحی شده است که تا الی‌الابد می توان برای آن قصه نوشت و کار شود به شرط آن‌که همه چیز دست به دست هم بدهد. من فکر می‌کنم ما مردم بسیار راضی داریم ولی خودی‌های ناراضی داریم. بیشتر دیده می‌شود، اهل فن و این حرفه علاقمند هستند و تلاش می کنند زود پرونده یک کار بسته شود

 

 

 

 

سریال پایتخت ۴ هم تمام شد / اولین نقش‌ آفرینی سارا و نیکا - تصویر 1

 

سریال پایتخت ۴ هم تمام شد / اولین نقش‌ آفرینی سارا و نیکا - تصویر 2

 

سریال پایتخت ۴ هم تمام شد / اولین نقش‌ آفرینی سارا و نیکا - تصویر 3

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

جالب است که بدانید مجموعه پایتخت، اولین تجربه کاری سارا و نیکا فرقانی نیست، چرا که پیشتر، این هنرپیشه‌های کوچک در سریال «دوباره زندگی» حضور داشتند.

 

 

پرستو صالحی، بازیگر این مجموعه با انتشار تصویری از خودش در کنار ثریا قاسمی نوشت: «باورتون میشه این نیم وجبیه خوشگل یکی از دوقلوهای سریال پایتخته اون موقع تو سریال ما (دوباره زندگی) انقدی بودن سارا و نیکا یادش به خیر»

 

 

 

سریال پایتخت ۴ هم تمام شد / اولین نقش‌ آفرینی سارا و نیکا - تصویر 4

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

مشاور فیلمنامه «پایتخت ۴» گفت: ما سعی کردیم در طول داستان «پایتخت»، مباحث اخلاقی را رعایت کنیم. برای بند بند سریال «پایتخت» ساعت‌ها فکر شده است. ما برای آماده کردن بخش پایانی فیلمنامه ۴۸ ساعت تمام اصلا نخوابیدیم و قسمت آخر «پایتخت» پنج الی شش بار نوشته شد تا به نتیجه برسیم.

 

 


ما سکانس‌هایی در «پایتخت» داشتیم که واقعی بود. مثل کمبود آب در کشور که واقعا بحرانی است و یا ساخت و سازهای غیرقانونی در شمال کشور و از بین بردن درختان و جنگل برای ساخت و ساز در جهت حفظ منافع شخصی، بنابراین مردم هم ارتباط تنگاتنگی با «پایتخت» برقرار کردند و وظیفه خودمان می‌دانستیم که در این سریال این هشدارها را به مردم بدهیم. ما قصه «پایتخت» را کم کم جلو بردیم تا شعارزدگی و گل‌درشتی در این سریال خیلی دیده نشود. خوشبختانه سریال حرف خودش را زد و در پیامی به بینندگان گفت که اگر شده حتی مقابل نزدیکان خود بایستید اما اجازه ندهید خطایی صورت گیرد.

 

 


ما هم قبول داریم که «پایتخت۴» ضعف‌هایی دارد. بخش عمده‌ای از نقاط ضعف سریال به خاطر شتابزدگی در تولید بود چراکه ما واقعا وقت کم داشتیم، به ویژه روزهای آخر خیلی درگیر بودیم تا کار به موقع به پخش برسد. من واقعا دست گروه «پایتخت» را می‌بوسم چراکه مثل یک خانواده خوب پشت هم بودیم. 

 

 

 

سریال پایتخت ۴ هم تمام شد / اولین نقش‌ آفرینی سارا و نیکا - تصویر 5

 

سریال پایتخت ۴ هم تمام شد / اولین نقش‌ آفرینی سارا و نیکا - تصویر 6

 

سریال پایتخت ۴ هم تمام شد / اولین نقش‌ آفرینی سارا و نیکا - تصویر 7

 

سریال پایتخت ۴ هم تمام شد / اولین نقش‌ آفرینی سارا و نیکا - تصویر 8

 

سریال پایتخت ۴ هم تمام شد / اولین نقش‌ آفرینی سارا و نیکا - تصویر 9

 

سریال پایتخت ۴ هم تمام شد / اولین نقش‌ آفرینی سارا و نیکا - تصویر 10

 

سریال پایتخت ۴ هم تمام شد / اولین نقش‌ آفرینی سارا و نیکا - تصویر 11

 

سریال پایتخت ۴ هم تمام شد / اولین نقش‌ آفرینی سارا و نیکا - تصویر 12

 

سریال پایتخت ۴ هم تمام شد / اولین نقش‌ آفرینی سارا و نیکا - تصویر 13

 

سریال پایتخت ۴ هم تمام شد / اولین نقش‌ آفرینی سارا و نیکا - تصویر 14

 

سریال پایتخت ۴ هم تمام شد / اولین نقش‌ آفرینی سارا و نیکا - تصویر 15

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه