لاله صبوری و همسرش + تصاویر

لاله صبوری بازیگر سریالهای تلویزیونی در جدیدترین پست اینستاگرامی خود عکس هایی از خود و همسرش به اشتراک گذاشت که در یکی از این عکس ها تولد همسرش را تبریک گفت و در متن آن نوشت: به یاد ایام قدیم ، وقتی تولد همسرجان در رستوران و دوتایی برگزار میشه ، خردادی عزیزم تولدت مبارک

لاله صبوری و همسرش

لاله صبوری متولد سال 1346، او معمولاً نقش هایی را بازی می کند که شیطنت خاص و شیرینی در آن تداعی می شود.از کارهای لاله صبوری می توان به جنگ 77، کمربندها را ببندیم، دوقلوها و... اشاره کرد.

مدتی است به نویسندگی روی آورده و براساس یکی از نوشته هایش، در نظر دارد کارگردانی فیلمی را نیز آغاز کند. به نوشته روزنامه همشهری، لاله صبوری گفته است از نیمه دوم سال آینده، قطعاً ساخت یک مجموعه تلویزیونی را با استفاده از طرح ها و نوشته های خودش آغاز می کند.

لاله صبوری و همسرش

لاله صبوری در سریال 26 قسمتی من نه منم که از شبکه 2 سیما پخش شد در کنار حسن پورشیرازی و نیما فلاح بازی کرده است. او در سریال های رستوران خانوادگی، این زمینی ها، بزرگ مردان کوچک به کارگردانی مسعود رسام و جاده در دست تعمیر است نیز ایفای نقش کرده است.او همچنین سابقهٔ مجریگری در شبکهٔ جام جم داشته است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه