کریمی: قهرمانی استقلال را دقیقه ۹۰ دزدیدند

00025937

فیروز کریمی در خصوص وضعیتش قبل از شروع مسابقه تیم های حفاری اهواز و شاهین کیش گفت:

هر وقت به اهواز می آیم بغض می کنم
از سال های حضورم در اهواز خاطرات تلخ و شیرین زیادی دارم. هر وقت به این شهر می آیم و یاد خاطراتم می افتم، دلم می گیرد و بغض می کنم.

قهرمانی را در دقیقه ۹۰ گرفتند
من سال ها در استقلال اهواز زحمت کشیدم اما آن سال که قرار بود مزد زحمات چند ساله را بگیریم و با قهرمانی در لیگ برتر به مسابقات آسیایی برویم، اسیر قضاوت ناعادلانه داور شدیم و زحمات چند ساله ام به هدر رفت. اگر آن توپ دقیقه ۹۰ بازی با مس کرمان را داور به اشتباه گل اعلام نمی کرد، استقلال اهواز قهرمان می شد و به عنوان قهرمان ایران به بازی های آسیایی می رفت.

چرا حق ما را ضایع کردند
در آن مقطع فقط یک تیم به آسیا می رفت. وقتی قهرمانی لیگ به لطف داوران به تیم سایپا رسید، این تیم راهی بازی های آسیایی شد و استقلال اهواز پس از ناامیدی شفیع زاده روند سقوط در پیش گرفت و سال هاست که در لیگ برتر حضور ندارد. وقتی به اهواز میایم و یاد آن روزها می افتم، بی اختیار بغض می کنم و افسوس می خورم که چرا حق تیم ما ضایع شد و قهرمانی تیم ما را دزدیدند.

خوزستان منبع استعداد است
خوزستان منبع استعداد و فوتبالیست های طراز اول است. یادم می آید که یک روز رفتم به تمرینات تیم جوانان استقلال اهواز و بازیکنانی مثل میلاد میداودی، حسین ماهینی و علی حمودی را در آن تیم دیدم. واقعاً اگر استقلال اهواز حمایت می شد و مشکلات مالی و اشتباهات داوری گریبان این تیم را نمی گرفت، تا سال های می توانست حرف اول را در فوتبال خوزستان بزند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشا��ده سایت نشونه